Katalog firm

Adamex Druk

W bogatym asortymencie usług oferowanych przez drukarnię Adamex znajduje się profesjonalny druk sublimacyjny transferowy. Jest to nowoczesna, topowa technologia, polegająca na wysokojakościowym zadruku białych lub jasnych materiałów tekstylnych. Drukarnia Adamex realizuje również zamówienia dla hurtowni, producentów odzieży i innych podmiotów zajmujących się produkcją i sprzedażą tkanin.

Druk transferowy

Adamex to nowoczesna drukarnia tekstylna, będąca jednym z liderów na polskim rynku druku na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Firma Adamex z powodzeniem od lat dostarcza swoim klientom specjalistyczną usługę, jaką jest druk sublimacyjny transferowy.
Dzięki zastosowaniu tej metody otrzymuje się najwyższą możliwą jakość nadruku. Druk transferowy na tkaninach pozwala na uzyskanie intensywnych, czystych barw oraz umożliwia wierne odwzorowanie nawet bardzo wymagających szablonów z licznymi drobnymi elementami. Technika druku transferowego sprawia również że produkt końcowy odznacza się dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne oraz takie czynności jak pranie, czy czyszczenie. Dowiedz się więcej o usługach firmy Adamex Druk na stronie https://www.adamexdruk.pl/.
Firma Adamex posiada w swojej ofercie wysokiej jakości tkaniny poliestrowe topowych producentów, a także świadczy usługi druku na tkaninach dostarczanych indywidualnie przez klientów. Nadruki mogą być umieszczone na wszelkiego rodzaju ubraniach typu koszulki, sukienki, spodenki, stroje piłkarskie, odzież reklamowa, bluzy, czy nawet kostiumy kąpielowe.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Vinex Fashion

Marzą Ci się nietuzinkowe marszczenia, które aktualnie powracają do mody? Kupując materiał na wymarzony kombinezon, sukienkę czy strój kąpielowy możesz zamówić w hurtowni Vinex od razu marszczenie mat...