Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianina frotte strzyżona

Różne gramatury, różne wzory i różne kolory. Każdy materiał, który decydujemy się wprowadzić do swojej bogatej oferty, od razu pozwalamy dowolnie konfigurować, wiedząc dobrze o tym, jak różne potrafią być potrzeby i wymagania odbiorców dzianin.
Dzianina frotte strzyżona jest przez nas dostarczana w wielu wariantach. Szeroki wachlarz ciekawych kolorów do wyboru oraz kilka odmiennych gramatur pozwalają za każdym razem przygotować z niej coś unikalnego i naprawdę wyjątkowego. Klient wybiera, a my realizujemy jego koncepcję. W ten sposób powstają znakomite materiały, które od razu znajdują dla siebie zastosowanie w praktyce - dokładnie tam, gdzie od samego początku miały zostać wykorzystane.
Szerszemu gronu dzianina frotte strzyżona może być nieco bardziej znana pod nazwą "welur", bo tak naprawdę jest to jedno i to samo. Jeżeli natomiast efekt subtelnego połysku nie przypadnie komuś do gustu, zachęcamy do spojrzenia na inne elementy naszej oferty, wśród których pojawia się tez najczystsza bawełna, ale i frotte oraz jersey. Dowiedz się więcej na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-frotte/.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815