Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianina single jersey

ADM to miejsce, gdzie możecie zakupić różnego rodzaju materiały. W naszej ofercie dostępna jest chociażby dzianina single jersey. Jeżeli nie mieliście jej okazji jeszcze poznać, to koniecznie Was do tego zachęcamy. Tym bardziej, że jest to materiał przyjemny w dotyku. Znajduje się w nim duża zawartość bawełny.
Dzięki temu możecie być pewni tego, że jest to również dzianina, która jest przewiewna, a także oddycha. Przekonajcie się, że praca z jerseyem nie będzie Wam sprawiać żądnej trudności. Polecamy Wam go w szczególności do szycia sukienek. Panie mogą być pewne tego, że takie kreacje będą się na pewno pięknie układać. Dlatego też wiele osób wskazuje na to, że jest to także idealny materiał na legginsy, czy też topy. Chociaż, jeżeli macie taką ochotę, możecie spróbować uszyć z niego coś innego. Zapoznaj się z ofertą tkanin na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-jersey/.
W razie jakichkolwiek pytań, śmiało zapraszamy. Poznajcie również inne materiały, jakie jesteśmy w stanie Wam zapewnić. Życzymy Wam już teraz udanych zakupów i mamy nadzieję, że do nas wrócicie.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815