Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Bawełna drukowana

Dzianiny Tkaniny ADM - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli chcecie być pewni tego, że w Wasze ręce trafiają odpowiednie materiały. W tym chociażby bawełna drukowana. Jest wiele osób, które poszukują tego typu materiału, chcąc być pewnym tego, że nadruk tak szybko nie zejdzie.
W szczególności, jeżeli chodzi o pranie. Nasza drukowana bawełna może być wykorzystana przy wielu pracach, jakie wykonywać mogą profesjonalne szwalnie i nie tylko. Jest to materiał, z którym bez trudu można pracować. Oferujemy bawełnę z różnymi nadrukami, którą na dodatek sprzedajemy w atrakcyjnie niskich cenach. Nie zapominajcie również o tym, że posiadamy także inne materiały w ofercie. Może warto pomyśleć o tym, aby za jednym razem zrobić większe zakupy, dzięki czemu pod ręką zawsze będziecie mieli odpowiedni zapas materiałów.
Zapraszamy do nas na stronę, gdzie prezentujemy Wam pozostałą część naszego asortymentu. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas poszukiwane przez siebie produkty do szycia różnych rzeczy. Wszystko znajdziesz na naszej stronie https://adm-dzianiny.pl/bawelna-drukowana/.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815