Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianiny bawełniane

Szukasz porządnej tkaniny bawełnianej? Chcesz mieć jak największy wybór, bo zależy ci na pozyskaniu dzianiny o określonym kolorze, nietypowym oryginalnym wzorze albo specyficznej strukturze? W takim razie lepiej trafić nie mogłeś.
ADM to świetne dzianiny, wśród których znajdziesz liczne wysokogatunkowe dzianiny bawełniane. Nie tylko miękki aksamit czy charakterystyczny twardy sztruks bądź pospolitą flanelę, ale też i różne mniej oczywiste odmiany bawełny, takie jak drelich, barchan, popelina bądź bawełna egipska (świetna zwłaszcza na ręczniki i ekskluzywną pościel). Dowiedz się więcej na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-bawelniane/.
Jeżeli interesują cię właściwości konkretnych gatunków bawełny, przejdź na stronę internetową producenta ADM i bezpośrednio na niej zapoznaj się z szczegółowymi charakterystykami różnych odmian materiału. Możesz też oczywiście rozważyć wybór innego materiału niżeli bawełny. Firma ADM proponuje ci dzianiny frotte, interlock oraz welurowe. Zamówisz je zarówno w ilości hurtowej, jak i detalicznej. To ty decydujesz o formie waszej współpracy i jej celu.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815