Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianiny drukowane

Potrzebujesz wysokojakościowych dzianin, które w twojej firmie odegrałaby rolę fundamentalnego surowca, przeznaczonego do produkcji modnych ubrań, wytrzymałej odzieży wierzchniej albo rozciągliwych prześcieradeł i pościeli? A może zależy ci na pozyskaniu niewielkiej ilości dzianin na użytek własny, z których sam byłbyś w stanie stworzyć coś ciekawego?
W obu przypadkach firma ADM przybiegnie z pomocą. To polski producent, który już od lat tworzy wyjątkowe dzianiny drukowane, trafiające zarówno do prywatnych pracowni, zwykłych domów, jak i największych zakładów produkcyjnych, zajmujących się przede wszystkim branżą odzieżową. Zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-drukowane/.
Zadowalająca w przypadku tej firmy jest już sama ilość zróżnicowanych dzianin, w których możesz przebierać, przepatrując je pod kątem odpowiednich kolorów czy też wzorów. Sposób wykonania także ma znaczenie. Dzianina drukowana może być przecież bawełniana, frotte albo jeszcze inna. Pomyśl, czego potrzebujesz i skontaktuj się z firmą za pomocą jej strony internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815