Katalog firm

ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianiny interlock

O dzianinach i tkaninach wiemy wszystko. Tworzymy je od lat i na przestrzeni tego czasu zdołaliśmy dojść do perfekcji w kontekście produkcji wysokojakościowych, ale tez i wysoce estetycznych materiałów. Współpracujemy z domami mody, niezależnymi projektantami, hurtowniami i zakładami produkującymi odzież, obuwie czy galanterię. Nie zamykamy się na żadne formy współdziałania. Osobom niezdecydowanym proponujemy m.in. dzianiny interlock Warszawa, które w naszej ofercie występują w dwóch ciekawych odmianach.
Pierwszą propozycją będzie dzianina interlock wytwarzana z czystej jakościowej bawełny, którą poddajemy specjalnym obróbkom, aby delikatnie zmienić jej właściwości i zapewnić jej inne przeznaczenie. Materiał ten polecamy zastosować przy tworzeniu ubranek dziecięcych i niemowlęcych, ponieważ jest on delikatny i bezpieczny dla skóry.
Drugi wariant dzianiny interlock to materiał posiadający dodatek elastanu. Z uwagi na to, że jest on bardziej elastyczny i lepiej dopasowuje się do ciała, może nadać się do tworzenia odzieży typowo dziennej i bardziej użytkowej.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815