Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianiny jersey

Jesteśmy jednym z bardziej doświadczonych producentów dzianiny jersey Warszawa. Na przestrzeni lat udało nam się dopracować wszystkie tworzone materiały i zapewnić im taka jakość i takie właściwości, jakich oczekują od nich najbardziej wymagający klienci.
W celu pozyskania naszych wyrobów przemysłowych oddelegowujemy na nasza stronę główna ADM. Tam właśnie dość dokładnie opisujemy posiadane wyroby. Bardzo dobrym ich reprezentantem będzie dzianina jersey, która można uznać za jedną z naszych mocniej docenianych i częściej wybieranych dzianin.
Nie da się ukryć, że jersey jest materiałem mocno popularnym, zajmującym stałe miejsce w branży odzieżowej. Polecamy go wszystkim producentom jakiejkolwiek odzieży, ale też i projektantom mody, przygotowującym swoje własne niszowe projekty bądź mniejsze kolekcje. Dzianiny jersey charakteryzują się elastycznością i rozciągliwością, dzięki którym to cechom przyjemnie się z nimi pracuje. Posiadamy tkaniny w różnych wzorach i kolorach. Przyjmujemy zamówienia na dowolne ilości produktów.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815