Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Dzianiny welurowe

Przez pewien czas welur był traktowany jak materiał aż nadto strojny i wręcz przesadzony w swojej dekoracyjności, jednakże wystarczyło inaczej do niego podejść i wprowadzić go do nowocześniejszych projektów architektonicznych, by na nowo się w nim zakochać. Moda na dzianiny welurowe Warszawa trwa, a firma ADM zdecydowanie do niej przekonuje. ADM zajmuje się produkcja różnych typów dzianin drukowanych, jednakże nie da się ukryć, iż jedną z kluczowych części oferty tworzą właśnie tkaniny welurowe, zyskujące ostatnio na popularności.
Welur zapewniany przez firmę ADM jest materiałem odznaczającym się nie tylko wysoko estetycznym eleganckim wyglądem, ale też i bardzo dobrą jakością, wynikającą z jego mocnej struktury, wytrzymałości oraz odporności na ścieranie się wzorów i rozrywanie. Dzianiny welurowe w ogóle się nie gniotą, dzięki czemu nie trzeba ich prasować, a ich użytkowanie staje się niezwykle przyjemne.
Te, które trafiły do oferty firmy ADM, można zamawiać w różnych wzorach i kolorach. Firma przyjmuje zamówienia hurtowe oraz detaliczne.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815