Katalog firm

Kategorie


ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Tkaniny drukowane

ADM to ceniony i bardzo znany na rynku producent wszelkiego rodzaju tkanin i dzianin bardzo wysokiej jakości. Oferta firmy zawiera tkaniny w różnych kolorach i wzorach. Bardzo atrakcyjne ceny i dostępność produktów to główna wizytówka przedsiębiorstwa. Sklep oferuje swoje produkty zarówno hurtowniom, jak i klientom indywidualnym w szalenie przystępnych cenach.
Bardzo dużym zainteresowaniem w przeciągu ostatnich kilku lat cieszą się tkaniny drukowane Warszawa. Są one wykorzystywane do produkcji wysokiej jakości odzieży. Firma ADM posiada w swojej ofercie bardzo szeroką gamę takich tkanin. Różne wzory i bogata kolorystyka sprawiają, że zdecydowanie warto odwiedzić bardzo przejrzystą i intuicyjną stronę internetową przedsiębiorstwa, by zapoznać się z całościową ofertą.
Dodatkowym atutem firmy jest możliwość zamówienia tkanin drukowanych w konkretnych wzorach i kolorach. Na każdym etapie zakupu każdy klient może liczyć na fachową i miłą obsługę, a także doradztwo wykwalifikowanych i pomocnych pracowników.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815