Katalog firm

ADM

ADM to producent dzianin drukowanych. Jeżeli tylko chcecie kupić dobrej jakości materiały, które na dodatek oferowane są w niskiej cenie, to koniecznie musicie zapoznać się z naszym asortymentem katalogowym. Wszystkie zamówione produkty w szybki sposób wysyłamy prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do nas.

Tkaniny jersey

Oferowane przez naszą firmę tkaniny jersey Warszawa wykorzystasz do uszycia wielu modeli sukienek. Dzięki lekkiej rozciągliwości materiału sukienki pięknie się układają. Dodatek lycry pozwala kobiecie czuć się w sukience wygodnie nawet wówczas, gdy będąc na przyjęciu, zje więcej niż zazwyczaj. Dzianina podda się i rozciągnie w miejscu większego niż zazwyczaj brzucha nie uciskając go.
Dzięki temu w dalszym ciągu kobieta będzie mogła czuć się bardzo wygodnie w takiej odzieży. Oprócz sukienek jerseyowe tkaniny można wykorzystać do szycia ubrań sportowych, ponieważ dzianina ta ma właściwości oddychające. W dotyku jest mięciutka i miła. W czasie ćwiczeń gimnastycznych bez problemu poddaje się ona naciąganiu, dzięki czemu wszelkie ćwiczenia można wykonywać bez uczucia skrępowanych ruchów. Przepocona odzież z jerseyu utrzymuje ciepło przy skórze, odciągając od niej uczucie wilgoci.
Po upraniu szybko wysycha w stanie rozwieszonym. Kup tkaninę jersey z naszego sklepu ADM i twórz nowoczesne modele znakomicie leżących na sylwetce ubrań. Tkaniny jersey https://adm-dzianiny.pl oferowane są w różnych kolorach i odmiennej rozciągliwości, abyś mógł wybrać taki materiał, który najbardziej spełni twoje oczekiwania.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815