Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Obsługa prawna firm

Pomoc prawnika w firmie to coś, co zawsze powinno być łatwo dostępne. Jednakże w praktyce często okazuje się, że pomimo wynajęcia stałego dostępu do usług prawnych, firmy mają trudności z kontaktem z adwokatem. Dlatego też obsługa prawna firm Bełchatów to zadanie, które należy powierzyć tylko najlepszym kancelariom na rynku.
Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego świetnie radzi sobie zarówno gdy chodzi o obsługę klientów indywidualnych, jak i firm. Fakt ten jest dobrze znany wśród wszystkich osób, które miały okazję skorzystać z usług prawnych tego adwokata. Założył on swoją kancelarię w Łodzi, ale poszerzył jej działalność także o dwie filie w Zduńskiej Woli oraz Bełchatowie. Na chwilę obecną oferuje zatem obsługę firm w trzech różnych miastach polskich.
W każdej kancelarii adwokata Andrzeja Śmigielskiego można oczekiwać rozsądnych cen za pomoc, a także szybkiego realizowania wszystkich spraw prawnych, które dotyczą klientów. Dlatego też jest to idealna kancelaria dla każdej firmy, która potrzebuje dobrego prawnika.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...