Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Odszkodowania

W niektórych przypadkach sprawy o odszkodowanie mogą czekać na ostateczne rozwiązanie nawet przez lata. Jest to bowiem bardzo trudna dziedzina prawna, której zasady często zmieniają się zgodnie z aspektami indywidualnej sprawy.
Odszkodowania to jednak specjalność adwokatów w kancelarii Andrzeja Śmigielskiego. Ta sieć kancelarii prawniczych obsługuje klientów w Zduńskiej Woli, Bełchatowie, a także w Łodzi. W każdym z tych miejsc zapewnia profesjonalną poradę prawną gdy chodzi o odszkodowania, sposoby na ich uzyskanie, a także samo prowadzenie całej sprawy o odszkodowania Łódź.
Klienci, którzy mieli okazję skorzystać z usług prawnych tej firmy, zawsze chwalą przyjemną atmosferę, rozsądne ceny oraz świetne podejście prawników do każdej osoby. W takich warunkach współpraca przebiega pomyślnie, co zachęca do kontaktu w innych sprawach prawnych. Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego to zatem firma o nienagannej reputacji, która każdemu ze swoich klientów oferuje pomoc prawniczą na bardzo wysokim poziomie.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...