Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Pomoc prawna

Być może słysząc termin prawnik Łódź przed oczami staje Ci sala sądowa oraz dwie przeciwne sobie strony. Jednak, wbrew przyjętym przez ogół pozorom, praca prawnika często nawet nie wiąże się z wplątywaniem w śledztwa morderstw, ani długimi mowami, gdzie przytacza się setki podpunktów prawa, by ochronić swojego klienta.
Pomoc prawna, to coś więcej niż nauka kodeksów i zwrotów utartych rodem z podręcznika. To pasja, empatia oraz determinacja. To właśnie tymi wartościami się kierujemy, sprawiając, że nasza praca staje się czymś więcej niż sposobem na zarobienie i kontakt z ludźmi.
Firma Adwokat Andrzej Śmigielski zajmuje się rozumieniem oraz wdrażaniem prawa w życie Klienta. Bierzemy pod lupę nie tylko sprawy rodzinne czy sądowe. Znamy się również na zasadach obecnych w codziennym życiu, jak Kodeks Transportu, bezpieczeństwo w czasie imprez okolicznościowych czy odszkodowania.
Jeżeli potrzebujesz jakiegokolwiek rodzaju porady prawnej, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na pewno znajdziesz tam to, czego szukasz.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...