Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Sprawy rozwodowe

Rozwód - słowo, które niemalże nigdy nie wywołuje pozytywnych emocji u odbiorców słyszących ów wyraz. Wyraz „rozwód” właśnie sam w sobie kojarzy się z negatywnymi przeżyciami, silnymi emocjami targającymi najczęściej obiema stronami konfliktu.
Jednak nie do końca musi tak być, o czym możesz sam się przekonać, jeśli sprawa rozwodowa dotyczy właśnie Ciebie. A może znasz kogoś, komu właśnie rozpada się małżeństwo i potrzebuje zasięgnąć pomocy prawnej? Zapoznaj się z całą ofertą kancelarii na stronie https://adwokatmecenas.eu/rozwody/.
Sprawy rozwodowe nie są obce naszej firmie. Zapewniamy nie tylko profesjonalną obsługę świadczoną przez naszą kadrę oraz stuprocentową dyskrecję, ale również wsparcie i pomoc w tym trudnym okresie. W zakresie spraw rozwodowych i stosunków między małżonkami realizujemy między innymi usługi dotyczące bezpośrednio: separacji, rozwodu (ustalenia winy w rozkładzie pożycia małżeńskiego), unieważnienia małżeństwa, rozdzielności majątkowej, oraz wiele innych.
Rozwód oraz sprawy rozwodowe wywołują wiele emocji i mają delikatny charakter, jednak z pewnością Państwu pomożemy w tym trudnym okresie, zarówno podczas udzielania porad prawnych, obecności podczas procesu, czy też po prostu wspierając i dając oparcie. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki serdecznie zaprasza do kontaktu, jeżeli jest Wam potrzebna profesjonalna pomoc prawna. Zaufajcie mi, a pomogę Wam rozwiązać wszystkie problemy. Współpracuje z klientami indywidua...

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna w Łodzi gwarantuje Wam, że nasi radcy prawni do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, aby Ci otrzymali jak najlepsze wsparcie z naszej strony. Specjalizujemy się w takich...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...