Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Sprawy spadkowe

Potrzebujesz pomocy prawnej przy prowadzeniu firmy, zdecydowałeś się na rozwód, a może dostałeś spadek? Kancelaria Adwokacka adw. Andrzeja Śmigielskiego to zespół specjalistów z wielu gałęzi prawa. W Kancelarii można uzyskać pomoc prawną związaną z prawem cywilnym, rodzinnym, budowlanym czy podatkowym. Dowiedz się więcej na stronie firmy https://adwokatmecenas.eu/spadki/.
Zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Nasza wiedza i bogate doświadczenie pozwala zaoferować Państwu pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych. Kancelaria działa już od ponad 10 lat i posiada liczną rzeszę zadowolonych klientów. Główna siedziba Kancelarii znajduje się w Łodzi, ale zasięg działania obejmuje województwo łódzkie, a w uzasadnionych przypadkach nawet cały kraj.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie bez względu na to, czy będą to trudne sprawy rodzinne, czy standardowe sprawy spadkowe. Gwarantujemy efekty, ponieważ nie przyjmujemy spraw pozbawionych realnych szans. W Kancelarii mogą Państwo także zasięgnąć profesjonalnych opinii oraz porad prawnych.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...