Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Windykacja należności

Jak mawia przysłowie "raz na wozie raz pod wozem", ta prosta maksyma doskonale oddaje jak przewrotne potrafi być życie. Często ludzie popadają w długi przez nierozsądne gospodarowanie pieniędzmi, a czasem decydują o tym sytuacje losowe. Przykładem może być tutaj osoba, która traci pracę mając zaciągnięty kredyt czy posiadając dług. Niestety, ale bank czy wierzyciel, nie mają i nie powinny mieć dla takiej osoby tzw. taryfy ulgowej.
Bez względu na powód dlaczego dana osoba popadła w długi wierzyciel powinien domagać się spłaty zadłużenia. W takiej sytuacji z pomocną ręką przychodzi kancelaria prawna adwokata Andrzeja Śmigielskiego. Z udziałem doświadczonych prawników windykacja Łódź długu nabiera nowego rozpędu. Windykacja należności to szereg działań mających na celu wyegzekwowanie spłaty długu przy pomocy środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych.
Warto aby o prawidłowość tych procedur zadbały osoby kompetentne, a właśnie takie zatrudnia adwokat Andrzej Śmigielski. Dzięki fachowemu podejściu i odpowiedniej wiedzy prawników, wierzyciel może czuć się spokojny o spłatę zaciągniętych u niego pożyczek.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...