Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki serdecznie zaprasza do kontaktu, jeżeli jest Wam potrzebna profesjonalna pomoc prawna. Zaufajcie mi, a pomogę Wam rozwiązać wszystkie problemy. Współpracuje z klientami indywidualnymi, jak również ze wszystkimi firmami. Działam sprawnie, solidnie i rzetelnie, z korzyścią dla klienta.

Sprawy o alimenty

Walczysz o alimenty i obawiasz się, że konieczny jest prawnik alimenty Łódź? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z Kancelarią Adwokacką adw. Piotr Nawocki. Warto na wstępie zaznaczyć, że alimenty są jedynie niewielką częścią oferty. Kancelaria zajmuje się m.in. prawem pracy, sprawami karnymi i podziałem majątku.
Jeżeli chodzi o szczegóły postępowania dotyczącego alimentów, na pewno adwokat musi zdawać sobie sprawę, że nieodzowna jest pełna delikatność wobec danej osoby. Poza tym nieodzowne jest także zrozumienie niejednokrotnie emocjonalnego podejścia do sytuacji. Odnosi się do strony reprezentowanej, jak i przeciwnika procesowego. Podczas postępowania bierze się pod uwagę również to, że postępowania często nie należą do zbyt przyjemnych dla klientów.
Interesuje Cię pomoc Kancelarii Adwokackiej adw. Piotr Nawocki? W takim razie nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną kancelarii. Gdyby cokolwiek okazało się niejasne, na naszej stronie udostępnione są dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna w Łodzi gwarantuje Wam, że nasi radcy prawni do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, aby Ci otrzymali jak najlepsze wsparcie z naszej strony. Specjalizujemy się w takich...

Comper

COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j. to firma, która już od 20 lat gwarantuje test pomocy publicznej oraz zajmowanie się ekonomicznymi aspektami prawa antymonopolowego. Głównie trzeba przez to rozumieć...