Katalog firm

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Alimenty

Jako poważna kancelaria adwokacka, mogąca się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i licznymi przeprowadzonymi akcjami, jesteśmy w stanie zająć się każdym przypadkiem, powiązanym z odmiennymi gałęziami prawa. Adwokat Maciej Migus przygotował szeroką ofertę usług dla klientów.
Zapewnia klientom reprezentację na różnych etapach postępowania i to przed różnymi organami władzy, jak również udziela profesjonalnej pomocy w sprawach związanych z prawem pracy, prawem rodzinnym czy tez prawne karnym. W przypadku prawa rodzinnego bardzo często chodzi po prostu o alimenty. Jeżeli ktoś zamierza właśnie się o nie ubiegać albo chce odzyskać przysługującą mu należność bądź wpłynąć na jej wielkość (albo ja obniżyć, albo ją podwyższyć), jak najbardziej powinien skontaktować się z kancelarią prawną Macieja Migusa, robiąc to chociażby mailowo lub telefonicznie.
Dodatkowe informacje na temat zakresu i typu usług znajdują się na stronie internetowej kancelarii. Tam też można znaleźć wszystkie niezbędne dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...