Katalog firm

Kategorie


Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Prawnik

Potrzebujesz pomocy prawnej? A może chcesz zapewnić swojej nowej lub działającej już firmie kompletną obsługę prawna, która pozwoliłaby ci uniknąć różnych nieprzewidzianych sytuacji i poważniejszych problemów? Właśnie przy tych, jak i wielu innych sprawach pomocna rękę wyciągnie do siebie prawnik Łódź Maciej Migus.
To adwokat prowadzący swoją kancelarię adwokacką w Łodzi oraz Zgierzu. Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, by odwiedzić którąś z tych placówek osobiście, zawsze możesz skontaktować się z adwokatem telefonicznie albo też napisać do niego wiadomość e-mail - jest to wskazane przed każdą wizytą w celu ustalenia konkretnego terminu spotkania.
Prawnik Maciej Migus jest adwokatem wielokrotnie nagradzanym i honorowanym za różne osiągnięcia. Prowadzonej przez niego kancelarii w zeszłym roku udało się uzyskać szczególną nagrodę o nazwie "Orły Prawa", wręczaną za specjalne osiągnięcia w dziedzinie świadczenia usług prawnych. Potwierdzeniem profesjonalizmu prawnika są liczne pozytywne rekomendacje klientów, które pojawiają się na różnych stronach w Internecie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...