Katalog firm

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Prawo pracy

Zarówno każdy pracownik, jak i każdy pracodawca ma swoje obowiązki i przywileje. Wszystko to jest definiowane przez adwokat prawo pracy Łódź, które stanowi jedną z bardziej złożonych dziedzin prawniczych. Jednakże adwokat z kancelarii Migus w Łodzi na co dzień przyjmuje tego typu sprawy i zawsze zapewnia swoim klientom poradę prawną na wysokim poziomie.
Korzystając z pomocy tej kancelarii klient ma pewność, że oferowane mu wskazówki pochodzą od doświadczonego adwokata. W kancelarii adwokackiej Migus pracują tylko najlepsi, dzięki czemu świadczone usługi są na tak imponującym poziomie. Kancelaria ta ma oferuje pomoc zarówno dla mieszkańców Łodzi, jak i dla osób z miast takich jak Pabianice lub Zgierz.
Jej kompleksowa oferta świadczonych usług zachęca do tego, aby trafić tam bez względu na to czego dotyczy dany problem prawny. Zatem zarówno gdy ktoś szuka adwokata doświadczonego w takiej dziedzinie jak prawo pracy, czy też pragnie uzyskać inną pomoc prawną, na pewno powinien zgłosić się do tej kancelarii.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...