Katalog firm

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Sprawy karne

Jeżeli ktoś ma problemy natury prawnej to zawsze powinien szukać porady doświadczonego adwokata. W Łodzi taką osobą jest adwokat Maciej Migus, który prowadzi tam swoją kancelarię już od dłuższego czasu. W kancelarii Migus świadczone są kompleksowe usługi prawne, które zapewniają, że każdy klient może uzyskać pomoc jakiej potrzebuje. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę internetową kancelarii https://adwokat-migus.pl/uslugi/prawo-karne/.
Wśród przyjmowanych tam spraw są także sprawy karne, które często są bardzo złożone i potrafią ciągnąć się przez wiele lat. W kancelarii Migus dobro klienta jest priorytetem. Bez względu na to jak skomplikowana jest dana sprawa to na pewno będzie ona rozwiązana jak najszybciej, dzięki czemu klient zaoszczędzi zarówno na czasie, na pieniądzach, jak i na swoich nerwach. Sprawy karne należą do najbardziej stresujących, ale z pomocą adwokata Macieja Migus każdy klient na pewno przetrwa ten trudny okres.
Przystępne ceny za świadczoną pomoc prawną, a także łatwy kontakt z kancelarią w razie pytań lub wątpliwości dodatkowo zachęcają do współpracy. Kancelaria adwokacka Migus to świetny wybór dla każdego mieszkańca Łodzi.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...