Katalog firm

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Sprawy rozwodowe

Rozwód nie należy do łatwych sytuacji. Bez względu na okoliczności w jakich odbywa się rozwiązanie małżeństwa, niezbędna jest pomoc dobrego adwokata.
Maciej Migus to adwokat i założyciel kancelarii adwokackiej z Łodzi. Kancelaria ta na co dzień zajmuje się różnymi dziedzinami prawa, a wśród nich jest między innymi prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne. Adwokat ten często przyjmuje sprawy rozwodowe. Bez względu na to, jak bardzo skomplikowany jest dany adwokat rozwód Łódź czy też jak długo zajmuje jego zakończenie, adwokat z tej kancelarii na pewno zapewni sprawie swoją pełną uwagę. Dzięki temu wszystkie formalności zostaną dopełnione w terminie, a klient zawsze ma dostęp do aktualnych informacji na temat przebiegu całej sprawy.
Kancelaria adwokacka Migus znana jest ze swoich rozsądnych cen, dzięki czemu jej usługi są dostępne dla każdego. Jest to kolejny powód ku temu, aby korzystać z pomocy tego adwokata. Każdy kto decyduje się na rozwód i szuka dobrej porady prawnej powinien trafić do kancelarii Migus.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...