Katalog firm

Kategorie


Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Sprawy spadkowe

Po śmierci osoby bliskiej trudno jest myśleć o kwestiach takich jak spadek. Jednakże sprawy spadkowe mogą być rozpatrywane przez długie lata, dlatego też warto jest jak najszybciej znaleźć dla siebie dobrego adwokata. Takim adwokatem jest Maciej Migus, który prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Łodzi.
W swojej codziennej pracy zajmuje się zarówno sprawami z prawa rodzinnego, jak i z prawa karnego, prawa pracy i wielu innych dziedzin. Jego doświadczenie gwarantuje, że bez względu na to jak złożona jest dana sprawa, na pewno będzie ona poprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami. Korzystając z kancelarii adwokackiej Migus ma się pewność, że wszystkie formalności będą spełnione, a życzenia klienta są zawsze priorytetem podczas tworzenia strategii dla danej sprawy spadkowej bądź innego problemu prawnego.
Zatem jeżeli kogoś czeka batalia prawna związana z rozwodem, czy też walka o spadek, powinien zasięgnąć porady od adwokata Macieja Migusa. To gwarancja pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...