Katalog firm

Kategorie


AM Racing

Jeśli jesteś zapalonym motocyklistą, a twoja zajawka nie ogranicza się tylko do dwóch kół, koniecznie musisz odwiedzić jedną z najlepszych hurtowni części motocyklowych w Polsce. AM Racing od wielu lat dba o swoich klientów, tak jakby sam miał nim zostać. Dbałość, jakość oraz supercena sprawią, że twoja pasja nabierze niezłego wiatru we włosy.

Części do crossa

Fani rowerów crossowych uwielbiają wyzwania. Pojazd przeznaczony do różnych typów podłoża, także tych szczególnie wymagających, daje olbrzymie możliwości i pole do popisu. Sprawnie działa jednak tylko wówczas, gdy jest kompletny i posiada wszelkie wymagane elementy.
Polecamy dobrej jakości części do crossa i akcesoria niezbędne podczas jazdy. Eleganckie błotniki w różnych kolorach i ergonomicznych kształtach gwarantujących zwrotność, oraz szybszą jazdę, przełączniki, linki, membrany, lub nakładki na szprychy to tylko niektóre z naszych przydatnych produktów. Rower sportowy z wieloma funkcjami wymaga odpowiedniej oprawy. Zapewniamy wszelkie dodatki i części, które pozwolą przystosować Twój sprzęt do optymalnej jazdy i korzystania z niego zgodnie z właściwościami. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie https://amracing.pl/.
Nawet najbardziej uniwersalny model roweru bez wymaganych elementów nie pojedzie. Oferujemy wytrzymałe części zamienne do roweru crossowego, dzięki którym komfort jazdy zwiększy się wielokrotnie. Szusuj po górach i lasach, zachowując niezbędne względy bezpieczeństwa z naszymi produktami!

Kontakt

Ulica: Cegielniana 31

Kod: 95-030

Miejscowość: Gospodarz

www: https://amracing.pl/

E-mail: bok@amracing.pl

Tel.: 782301398