Katalog firm

Kategorie


AM Racing

Jeśli jesteś zapalonym motocyklistą, a twoja zajawka nie ogranicza się tylko do dwóch kół, koniecznie musisz odwiedzić jedną z najlepszych hurtowni części motocyklowych w Polsce. AM Racing od wielu lat dba o swoich klientów, tak jakby sam miał nim zostać. Dbałość, jakość oraz supercena sprawią, że twoja pasja nabierze niezłego wiatru we włosy.

Części do skuterów

Jazda na quadzie czy motocyklu to dla niektórych pasja i idealny sposób spędzania wolnego czasu. Warto pamiętać, aby dbać o bezpieczeństwo jazdy i zawsze używać sprawdzonych części zamiennych i odpowiedniego sprzętu. Sklep motocyklowy AM Racing oferuje części do skuterów, motocykli, quadów i crossów.
Asortyment najwyższej jakości przeznaczony jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy szukają sprzętu czy części zamiennych z najwyższej półki. AM Racing oferuje produkty jedynie sprawdzonych producentów i oferuje swoje usługi online oraz stacjonarnie. Każdy klient może liczyć na indywidualnie podejście, profesjonalne porady oraz dobór odpowiedniego sprzętu. Poza częściami do wielu układów pojazdów, na przykład układu chłodzenia, wydechowego, zawieszenia, napędowego czy hamulcowego, sklep dysponuje również szerokim asortymentem akcesoriów i gadżetów, między innymi są to pokrowce na pojazd, uchwyty i etui do telefonu czy łańcuchy zabezpieczające przed kradzieżą.
Warto dodać, że w AM Racing zaopatrzyć się także można w specjalistyczne stroje motocyklowe, kaski, buty i ochraniacze.

Kontakt

Ulica: Cegielniana 31

Kod: 95-030

Miejscowość: Gospodarz

www: https://amracing.pl/

E-mail: bok@amracing.pl

Tel.: 782301398