Katalog firm

AM Racing

Jeśli jesteś zapalonym motocyklistą, a twoja zajawka nie ogranicza się tylko do dwóch kół, koniecznie musisz odwiedzić jedną z najlepszych hurtowni części motocyklowych w Polsce. AM Racing od wielu lat dba o swoich klientów, tak jakby sam miał nim zostać. Dbałość, jakość oraz supercena sprawią, że twoja pasja nabierze niezłego wiatru we włosy.

Oleje motocyklowe

Utrzymanie silnika motocykla w dobrym stanie i pełnej sprawności zależy od wielu czynników. Nie każdy motocyklista zdaje sobie sprawę jak ważne są odpowiednie oleje motocyklowe i ich regularna wymiana. Silniki wielu motocykli pracują pod znacznym obciążeniem i na bardzo wysokich obrotach. Odpowiednie oleje motocyklowe zapewniają właściwe smarowanie elementów silnika i przedłużają jego żywotność. Oleje motocyklowe w bardzo szerokim wyborze znajdziecie Państwo w internetowym sklepie motocyklowym, który prowadzimy.
Oleje do motocykli to ważna część naszego asortymentu. Oferujemy oleje do silników różnego typu jednośladów. Oleje różnych firm, typów i o różnej klasie lepkości. Wśród nich z pewnością znajdziecie Państwo oleje odpowiednie do silnika Waszego jednośladu. Z przyjemnością oczywiście pomożemy w wyborze oleju do Waszego motocykla.
Warto pamiętać, że zalanie silnika nieodpowiednim olejem może doprowadzić do jego awarii, której usunięcie będzie związane z bardzo wysokimi kosztami. Nie warto do tego dopuszczać. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

Kontakt

Ulica: Cegielniana 31

Kod: 95-030

Miejscowość: Gospodarz

www: https://amracing.pl/

E-mail: bok@amracing.pl

Tel.: 782301398