Katalog firm

AM Racing

Jeśli jesteś zapalonym motocyklistą, a twoja zajawka nie ogranicza się tylko do dwóch kół, koniecznie musisz odwiedzić jedną z najlepszych hurtowni części motocyklowych w Polsce. AM Racing od wielu lat dba o swoich klientów, tak jakby sam miał nim zostać. Dbałość, jakość oraz supercena sprawią, że twoja pasja nabierze niezłego wiatru we włosy.

Opony do skutera

Wszystkich, którzy szukają nowych opon do swojego skutera, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sklepu motocyklowego. Oferujemy w nim szereg różnego rodzaju produktów dla użytkowników jednośladów, w tym opony do skutera.
Wiemy doskonale, że skuter to jednoślad, który służy do poruszania się przede wszystkim w ruchu miejskim, dlatego w naszym sklepie stawiamy na wysokiej jakości opony do skutera. Na ogumienie, dzięki któremu jazda skuterem jest bezpieczniejsza. Na takie, które trudno zniszczyć na miejskich i nie zawsze dobrych drogach. Sprzedawane u nas opony wystarczą na bezpieczne pokonanie skuterem wielu kilometrów. Tak jak każde inne ogumienie i zakupione u nas co jakiś czas trzeba jednak wymienić, nawet jeśli bieżnik opon jest jeszcze głęboki. Opony bowiem się starzeją, a guma traci swoje właściwości. Stare opony są mniej przyczepne i bardziej podatne na zniszczenie.
Opony do skutera zakupione w naszym sklepie wysyłamy do Państwa jak najszybciej się da. Dotrą do Was przesyłką kurierską. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Ulica: Cegielniana 31

Kod: 95-030

Miejscowość: Gospodarz

www: https://amracing.pl/

E-mail: bok@amracing.pl

Tel.: 782301398