Katalog firm

Baas Panel

Firma Baas Panel zajmuje się produkcją płyt warstwowych, które mają szerokie zastosowanie przy budowie pawilonów, hal sportowych czy innych budynków gospodarczych i przemysłowych. Wiecej informacji dostępne jest na naszej stronie internetowej.

Płyty warstwowe

W budownictwie panuje nieustannie zapotrzebowanie na materiały różnego rodzaju. Każdy z nich znajduje swoje zastosowanie w nieco innych konstrukcjach. Wśród tych wyrobów, które są niezwykle uniwersalne, jest płyta warstwowa, z którą możesz się szerzej zapoznać na stronie https://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/plyty-warstwowe/plyty-pir.
Na rynku polskim istnieje wiele firm, które zajmują się produkcją płyty warstwowej. Jednakże żadna z nich nie ma tak dobrej reputacji co firma BAAS-PANEL. Jest to firma, która ma za sobą aż dwie dekady doświadczenia w branży, dlatego też nie należy się dziwić, że firmę tę wszyscy uznają za kwintesencję profesjonalizmu. Płyta warstwowa różnego rodzaju to główny produkt w ofercie firmowej. Przez lata swojej działalności, firma BAAS-PANEL zdołała wyrobić swoją własną technologię, która umożliwia sprawną i rzetelną produkcję płyty warstwowej.
Produkty tej firmy są doskonale znane z wysokiej jakości oraz z atrakcyjnych cen. Świetna obsługa klienta jest dodatkowym atutem, który zapewnia stałe zainteresowanie dla firmy BAAS-PANEL. Jest to firma, której produktom warto zaufać.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03