Katalog firm

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny Grabowscy to miejsce, w którym doświadczony zespół specjalistów pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty poprawiające jakość widzenia. W skład asortymentu wchodzą oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Optyk Grabowscy zapewnia również badanie wzroku, pomaga przy wyborze szkieł kontaktowych i ich aplikacji oraz prowadzi terapię wzrokową.

Badanie wzroku

Salon optyczny Grabowscy w Radomiu zaprasza wszystkich mieszkańców do skorzystania z usług. Posiadamy trzy salony, których dokładną lokalizację poznać możecie na stronie internetowej http://optyk-grabowscy.pl/. Zapraszamy do umawiania się na wizyty w naszym salonie, podczas których przebadamy Wasz wzrok.
Skorzystajcie z naszych licznych promocji i ofert, które specjalnie dla Was przygotowaliśmy, aby tym bardziej zachęcić Was do dbania o wzrok. Okulista Radom zaprasza do skorzystania z naszych usług całą rodziną. Począwszy od seniorów, poprzez dzieci, a kończąc na wnukach. W obecnych czasach wada wzroku bardzo często pojawia się u najmłodszych. Dlatego i je zapraszamy na badania wzroku oraz na dobór odpowiednich szkieł dla nich.
Zadbajcie o Wasze dzieci już od najmłodszych lat. Zadbajcie również o swoje oczy w średnim lub podeszłym wieku. Wzrok to bardzo ważny zmysł w naszym życiu. Dlatego trzeba dbać o niego i w razie potrzeby zakupić sobie odpowiednie okulary lub soczewki kontaktowe. Z naszym salonem będzie to dla Was bardzo łatwe.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32