Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Nowoczesna powierzchnia biurowa w eleganckim biurowcu? Tak, to Pracownia 1113. Zlokalizowane niedaleko dworca Łódź Fabryczna Business Centre zachęca firmy do wynajmu doskonale wyposażonych powierzchni biurowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły dostosować przestrzeń do potrzeb współczesnej firmy.

Biura do wynajęcia

Duże miasta to duże możliwości dla osób prowadzących własne firmy. Do jednych z tych miejscowości na pewno należy zaliczyć Łódź, która rozwija się w nieprawdopodobnym tempie, co z pewnością przyczynia się również do zwiększenia zainteresowania powierzchniami biurowymi.
Lokale do wynajęcia różnią się oczywiście metrażem czy wyposażeniem, ale przede wszystkim lokalizacją. Umiejscowienie biura do wynajęcia Łódź jest najczęściej najważniejszym czynnikiem decydującym o podjęciu decyzji wynajmowych. Dzięki pomocy naszych doradców jesteście w stanie znaleźć nie tylko idealnie zlokalizowane biuro, ale również dostosowane do potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności.
Poprzez odpowiednie zdefiniowanie swoich potrzeb możecie znaleźć lokale z zapleczem kuchennym, ze strefą odpoczynku czy specjalnie wydzielone gabinety. W związku z przekonaniem firmy, iż biuro to wizytówka właścicieli staramy się znaleźć biura idealne - nie tylko piękne i praktyczne wnętrza, ale także w bardzo dobrym stanie technicznym.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155