Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Nowoczesna powierzchnia biurowa w eleganckim biurowcu? Tak, to Pracownia 1113. Zlokalizowane niedaleko dworca Łódź Fabryczna Business Centre zachęca firmy do wynajmu doskonale wyposażonych powierzchni biurowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły dostosować przestrzeń do potrzeb współczesnej firmy.

Lokale do wynajęcia

Masz własną firmę i myślisz o sukcesie? Szukasz takiego pomieszczenia biurowego, które będzie znajdowało się w dobrej lokalizacji i jednocześnie zachęci klientów do odwiedzania Twojej firmy? Wiesz, że prestiż jest bardzo ważny i zależy Tobie na wygodnym miejscu do pracy? To wszystko jesteśmy wstanie zaoferować Twojej firmie - nowoczesne lokale do wynajęcia w centrum Łodzi prezentowane na stronie https://pracownia1113.com/.
W naszym nowoczesnym biurowcu znajdują się różnorodne lokale do wynajęcia, które powstały z myślą o przedsiębiorcach nastawionych na sukces. U nas możesz wynająć zarówno niewielkie pomieszczenie biurowe, jak i dużą przestrzeń. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.
Jeżeli masz już określony styl swojej firmy i posiadasz swoje meble, to udostępniamy puste lokale, które możesz zaaranżować wedle swojej wizji. Jeśli natomiast nie masz pomysłu na to jak ma wyglądać Twoje biuro, to zdaj się na nas i zdecyduj się na wynajęcie lokalu już umeblowanego zgodnie z najnowszymi trendami i zasadami ergonomii.
Sprawdź dokładnie naszą ofertę i daj szansę sobie na osiągnięcie sukcesu. Czekamy na Ciebie!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155