Katalog firm

Business Centre

Nowoczesna powierzchnia biurowa w eleganckim biurowcu? Tak, to Pracownia 1113. Zlokalizowane niedaleko dworca Łódź Fabryczna Business Centre zachęca firmy do wynajmu doskonale wyposażonych powierzchni biurowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły dostosować przestrzeń do potrzeb współczesnej firmy.

Powierzchnie biurowe

Biuro, jego wygląd i lokalizacja, są bardzo ważne. Na tyle, że mogą przełożyć się na sukces firmy. W końcu to one świadczą o prestiżu, mogą dodawać powagi i profesjonalizmu. Firma Business Centre oferuje biura do wynajęcia w idealnej lokalizacji w Łodzi - w pobliżu Teatru Wielkiego i dworca Łódź Fabryczna.
Ofiarowane przez firmę powierzchnie biurowe Łódź są kompleksowo wyposażone i wykończone na najwyższym poziomie. Standard klasy A i nowoczesna aranżacja pomieszczeń zwiększa prestiż i wygodę biura. To modernistyczne pomieszczenia, które staną się najlepszą wizytówką twojej firmy. Mamy ogromne doświadczenie, które podpowiada nam najbardziej funkcjonalne rozwiązania dla każdej firmy indywidualnie.
Na powierzchnie biurowe składają się sale konferencyjne, kompleksowo wyposażone serwerownie, kuchnie i pomieszczenia socjalne. Wszystko po to, by praca w biurze była maksymalnie komfortowa, a powierzchnia była w stu procentach funkcjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Business Centre.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155