Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to akademik usytuowany w centrum Łodzi, a dokładnie kilka minut od Uniwersytetu Medycznego, który czeka na swoich nowych młodych mieszkańców! Jeżeli rozpoczynasz studia lub już na nich jesteś i szukasz spokojnego lokum w dobrej cenie Chill Inn będzie idealną przestrzenią do zaspokojenia Twoich potrzeb!

Akademik

Czas studiów zazwyczaj wspomina się z sentymentem i rozrzewnieniem. Jest to okres wytężonej nauki i ciężkiej pracy, która ma zaowocować zdobyciem upragnionego dyplomu, ale nie tylko. Wiele osób zapamięta studenckie życie również, jako okazję do dobrej zabawy oraz zawierania długoletnich przyjaźni.
Niektórzy studenci zmuszeni są do wyjazdu z rodzinnych miejscowości i zamieszkania w większym mieście, gdzie znajduje się ich uczelnia. Akademik jest doskonałą alternatywą dla codziennych dojazdów środkami komunikacji. Dom dla studentów w Łodzi zapewni komfortowe warunki do nauki oraz możliwość prowadzenia bujnego życia towarzyskiego. Nasz akademik Łódź legitymuje się wysokim standardem, więc każdy mieszkaniec może poczuć się tu, jak w domu.
Oferujemy dogodne warunki do nauki i wypoczynku z nowoczesnym wystrojem. Przytulne pokoje zostały przystosowane do potrzeb najbardziej wymagających studentów, zaś dla zmotoryzowanych żaków przygotowany został również funkcjonalny parking. Obiekt zlokalizowany jest blisko uczelni, posiada samodzielną pralnię oraz suszarnię. Zapraszamy młodych ludzi żądnych wiedzy i przygód!

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Gościniec Mazurski

Zapraszamy do Gościńca Mazurskiego, idealnego miejsca dla osób poszukujących komfortowych noclegów w sercu Mazur. Nasz obiekt położony jest w malowniczej okolicy, oferując ciszę i spokój, a zarazem bl...