Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to akademik usytuowany w centrum Łodzi, a dokładnie kilka minut od Uniwersytetu Medycznego, który czeka na swoich nowych młodych mieszkańców! Jeżeli rozpoczynasz studia lub już na nich jesteś i szukasz spokojnego lokum w dobrej cenie Chill Inn będzie idealną przestrzenią do zaspokojenia Twoich potrzeb!

Pokój dla studenta

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą dla studentów, którzy szukają zakwaterowania w Łodzi. Prywatny akademik Chill Inn oferuje komfortowe warunki w pokojach jedno i dwuosobowych. Wygodne lokum dla osób, które chcą mieszkać blisko uczelni ma taras na dachu i wydzielone spokojne, ciche miejsce do nauki. W akademiku znajduje się również pralnia wyposażona w suszarki. Serwis jest dodatkowo płatny.
Minimalny czas wynajmu wynosi pięć miesięcy w roku akademickim i trzy miesiące w okresie wakacji. W cenę najmu wliczone są wszystkie media - woda, prąd , ogrzewanie, śmieci oraz superszybki Internet. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 150 złotych za miesiąc. Aby potwierdzić swa rezerwację należy wpłacić depozyt, opłatę administracyjną w wysokości 250 złotych oraz opłatę za pierwszy miesiąc najmu wraz z mediami.
W akademiku Chill Inn znajdziesz pokój dla studenta Łódź w miejscu, które sprzyja budowaniu nowych więzi i gwarantuje przystępną cenę to propozycja warta rozważenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Baltic Line

Zanurz się w uroku Bałtyku z naszym apartamentem Noclegi na Wyspie Sobieszewskiej — wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników morskich przygód.Chcesz się obudzić z widokiem na złociste piaski i k...

Gościniec Mazurski

Zapraszamy do Gościńca Mazurskiego, idealnego miejsca dla osób poszukujących komfortowych noclegów w sercu Mazur. Nasz obiekt położony jest w malowniczej okolicy, oferując ciszę i spokój, a zarazem bl...