Katalog firm

Kategorie


Comper

COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j. to firma, która już od 20 lat gwarantuje test pomocy publicznej oraz zajmowanie się ekonomicznymi aspektami prawa antymonopolowego. Głównie trzeba przez to rozumieć zagadnienia niestandardowe i te wymagające interdyscyplinarnego podejścia. Po więcej informacji zapraszamy na swoją stronę.

Notyfikacja

Dla większości przedsiębiorców, nieznajomość prawa międzynarodowego dotyczącego ochrony konkurencji, to ograniczenie szansy na jej zwalczanie zwłaszcza gdy prowadzi ona nieuczciwe do tego praktyki. Pewnie, że sama wiedza na ten temat nie wystarcza niezbędne jest przygotowanie wniosku oraz aktu jakim jest notyfikacja i złożenie go w jasno sprecyzowanym do tego celu.
Firma COMPER nie tylko specjalizuje się w realizacji tego typu działań, dla nas notyfikacja ma zawsze za zadanie zwiększyć szansę firmy która aktualnie traci a nawet znajduje się w niekorzystnym do tego położeniu, co jest efektem nieuczciwej konkurencji. Oczywiście oznacza to, iż notyfikacja to jedna z metod jej zwalczania a tym samym zwiększania rzetelności biznesu, działalności lub marki którą kreujemy i potrzebuje ona wsparcia ze strony kogoś takiego jak my.
Przeprowadzony audyt prawny czy ekonomiczny, to kolejne argumenty oraz zalety dla których zgłoszenie się do nas, zalicza się do opcji jak najbardziej trafnych i takich metod opartych o wzajemne w tym zakresie relacje.

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki serdecznie zaprasza do kontaktu, jeżeli jest Wam potrzebna profesjonalna pomoc prawna. Zaufajcie mi, a pomogę Wam rozwiązać wszystkie problemy. Współpracuje z klientami indywidua...

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna w Łodzi gwarantuje Wam, że nasi radcy prawni do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, aby Ci otrzymali jak najlepsze wsparcie z naszej strony. Specjalizujemy się w takich...