Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to centrum kosmetyki estetycznej i laserowej, które na mapie Łodzi wyróżnia się profesjonalizmem i wysoką jakością wykonywanych usług. Naszym głównym celem jest satysfakcja oraz komfort odwiedzających nas kobiet. Szeroka oferta takich zabiegów, jak depilacja laserowa, mikrodermabrazja czy peelingi chemiczne sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Depilacja laserowa

Nasz profesjonalnie wyposażony gabinet oferuje nowoczesny zabieg, jakim jest depilacja laserowa. Gwarantujemy gładkie ciało i zadowolenie klienta oraz sam zabieg wykonany w przyjemnej, luźnej atmosferze. Depilacja laserowa wykonana przez nasze kosmetyczki to same zalety – nie powoduje odrastania włosków i eliminuje problem depilacji na dłuższy czas. Nadaje się nawet do delikatnych partii ciała, takich jak okolice bikini czy pachy.
Już pierwszy zabieg gwarantuje całkowitą eliminację 20-40% włosków, do tego likwiduje problem bolesnego i nieprzyjemnego wrastania włosków podczas ich odrastania po tradycyjnej depilacji. Nasze zabiegi wykonywane są najskuteczniejszym i najnowocześniejszym laserem diodowym Light Sheer, dlatego zabieg jest zawsze w pełni bezpieczny i przyjemny dla klienta.
Mimo wszystko oferujemy zawsze przed depilacją laserową bezpłatna konsultację oraz próbę laserową, w trosce o zadowolenie klientek i pozytywne efekty zabiegu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej http://www.cosmeticlaser.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Salon depilacji Depilatorium kieruje swoją ofertę do klientów z Łodzi, Gdańska i okolic tych miast. Specjalizując się w depilacji laserowej, umożliwia dostęp do bezpiecznej i trwałej metody usuwania n...