Katalog firm

Kategorie


De Facto

Biuro nieruchomości De Facto to miejsce, w którym każda osoba zainteresowana kupnem lub sprzedażą domu może liczyć na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście na każdym etapie transakcji. Oferta domów, mieszkań i innych lokali użytkowych jest bardzo bogata i na bieżąco aktualizowana, tak aby każdy klient wybrał coś dla siebie.

Nieruchomości

Chcesz kupić dom, szukasz działki, lub poszukujesz lokalu na wynajem? Pośrednictwo nieruchomości De Facto z Elbląga ma dla Ciebie niesamowite oferty. Zaangażowanie i doświadczenie naszych ekspertów sprawia, że jesteśmy specjalistami w szeroko rozumianym pośredniczeniu w obrocie nieruchomościami.
Posiadamy dużą bazę ofert domów, działek i lokali na sprzedaż lub wynajem, a nasz zespół wnikliwie przeanalizuje Twoje wymagania i wskaże oferty pasujące do Twoich potrzeb. Postaramy się, by cały proces zakupu lub wynajmu nieruchomości Elbląg był tak prosty i szybki, jak tylko możliwy. U nas zaoszczędzisz czas i pieniądze, a my zapewnimy Ci bezpieczny proces i bezstresową wymianę.
Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Pośrednictwu nieruchomości De Facto w Elblągu!

Kontakt

Ulica: Garbary 17

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

www: http://defacto.elblag.pl/

E-mail: buczko@elblag.com.pl

Tel.: 508390748