Katalog firm

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli maszyn budowlanych. Durban na polskim rynku działa już od 2007 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiej grupie wiernych klientów.

Części CAT

Firma Durban to przedsiębiorstwo, które zajmuje się naprawianiem oraz serwisowaniem różnego rodzaju maszyn budowlanych. W ofercie firmy można znaleźć zarówno oferowane usługi naprawy maszyn, jak i dostępną w sprzedaży szeroką gamę produktów, wśród których w szczególności znajdują się części do maszyn budowlanych.
Całościowa oferta firmy dostępna jest na jej stronie internetowej, która znajduje się pod adresem www.durban.pl. Wśród różnego rodzaju części do maszyn budowlanych firma Durban posiada w ofercie między innymi części CAT. Są to części do maszyn budowlanych, które posiadają bardzo wysokie parametry jakościowe. Są one solidne oraz wytrzymałe, a także odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu części CAT każda maszyna będzie działała w pełni sprawnie oraz jej użytkowanie będzie znacznie dłuższe i znacznie bardziej efektywne niż na częściach nieznanych firm.
Marka CAT to znany oraz renomowany producent różnego rodzaju urządzeń oraz części, które są w nich wykorzystywane.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...