Katalog firm

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli maszyn budowlanych. Durban na polskim rynku działa już od 2007 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiej grupie wiernych klientów.

Naprawa maszyn budowlanych

Durban to ludzie, którzy od 2007 roku znajdują się na rynku oferując swoim klientom najwyższą jakość obsługi. Naszą główną specjalizacją jest naprawa maszyn budowlanych. Główna siedziba firmy Durban mieści się w Łodzi.
Tutaj też znajduje się warsztat, gdzie wykonujemy serwis wszystkich maszyn. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to możemy również dojechać do miejsca, gdzie przydarzyła się awaria maszyny budowlanej. Na miejscu możemy wykonać odpowiednia diagnostykę. Jeżeli będzie to tylko możliwe, również na miejscu wykonamy naprawę, abyście dalej mogli kontynuować swoje prace na budowie. W naszej firmie oprócz naprawy ciężkiego sprzętu, oferujemy także sprzedaż części zamiennych do takich maszyn, jak CAT, JCB, VOLVO, MANITOU, KAMATSU i innych.
Mamy oryginalne części zamienne, które swoim klientom oferujemy w atrakcyjnie niskich cenach. Jeżeli chcecie być pewni, że współpracujecie z najlepszymi specjalistami, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. W razie ewentualnych pytań śmiało możecie do nas zadzwonić.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...