Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli maszyn budowlanych. Durban na polskim rynku działa już od 2007 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiej grupie wiernych klientów.

Serwis maszyn Manitou

Durban to renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w naprawie oraz serwisie maszyn budowlanych. Pozytywne opinie klientów potwierdzają, że jakość świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie.
To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają rzetelność, fachowość oraz uczciwość. Jedną z wykonywanych usług jest serwis maszyn Manitou, które wykorzystywane są na masową skalę w branży przemysłowej, budowlanej, rolnej, logistycznej, a także wielu innych. Eksperci bazują na oryginalnych częściach, które pochodzą z legalnej dystrybucji. Dzięki temu w ekspresowym tempie można przywrócić maksymalną sprawność oraz wydajność danej maszyny. Serwis świadczony jest zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie, co gwarantuje nieprzeciętny komfort.
Docenią to w szczególności ci, którzy z różnych powodów mają problem z przetransportowaniem uszkodzonego sprzętu do siedziby firmy. Nie bez znaczenia są również korzystne stawki, czy też możliwość skorzystania z wcześniejszej wyceny.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...