Katalog firm

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli maszyn budowlanych. Durban na polskim rynku działa już od 2007 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiej grupie wiernych klientów.

Siłowniki hydrauliczne regeneracja

Durban - pod tą tajemniczą nazwą kryje się pewna firma, w której doświadczeni mechanicy i specjaliści naprawią każdą maszynę budowlaną i drogową, m.in. koparki, ładowarki i walce, nawet jeśli praca ta wymaga czegoś więcej niż zwykłej mechaniki (np. tulejowania). Remont odbywa się więc w sposób bardzo dokładny.
I tak od 2007 roku wszyscy klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w tym zakresie. Poza wspomnianą formą naprawy, Durban zajmuje się także skomplikowaną regeneracją hydrauliki siłowej oraz prowadzi sprzedaż części czy filtrów do maszyn. Ma też niezwykle rozbudowany park narzędzi i do tego świetnie działający serwis mobilny. Jeśli chodzi o ofertę związana z hydrauliką siłową, to polega ona na połączeniu kilku części w jeden układ zamknięty. A jej celem jest dostarczanie energii kolejnym elementom konkretnego urządzenia. Specjaliści wykorzystują tutaj zmieniające się ciśnienie cieczy, która wypełnia wnętrze układu razem z tłoczyskiem. Może nie brzmi to jasno dla przeciętnego laika w kwestii naprawy maszyn, ale najważniejsze, że mechanicy bez problemu zidentyfikują problem, uszczelnią co trzeba, i przywrócą do życia zatarty tłok i siłownik.
Kiedy więc ulegną uszkodzeniu siłowniki hydrauliczne regeneracja Łódź będzie jedyną bardzo bezpieczną i przy okazji tanią opcją przy ich naprawie - a polegać będzie przede wszystkim na przefiltrowaniu czynnika roboczego.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...