Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i zapraszam Was do skorzystania z mojej fachowej wiedzy. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, który zaprasza Was do zapisywania się na indywidualną terapię, jak również do wzięcia udziału w grupowych terapiach. Zawsze możecie liczyć na moje fachowe wsparcie, bowiem chce dla Was jak najlepiej.

Leczenie nerwicy

Psychoterapeuta Ewa Czernik to usługi świadczona na bazie dużego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy. Każdy, kto wykaże chęć leczenia otrzyma specjalistyczną pomoc oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie psychoterapii. Spokojna i dyskretna atmosfera sprawia, że każdy pacjent poczuje się komfortowo. W takim przypadku jak leczenie nerwicy Łódź - do eksperta warto zgłosić się już w początkowej fazie choroby.
Jeśli zauważyłeś u sobie objawy wskazujące nerwicę, nie czekaj dłużej. Im szybciej zgłosisz się do wykwalifikowanego psychoterapeuty, tym szybciej przywrócisz swoje życie do normy. W ofercie znajduje się również leczenie różnego typu lęków, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, chorób otępiennych i wielu innych schorzeń.
Pomoc skierowana jest nie tylko do osób chorych, ale również bliskich i opiekunów chorego. Usługi świadczone są dla osób w każdym wieku (w tym ludzi starszych cierpiących na demencję). W leczeniu stosowane są wyłącznie najnowocześniejsze metody i techniki terapeutyczne.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409