Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i zapraszam Was do skorzystania z mojej fachowej wiedzy. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, który zaprasza Was do zapisywania się na indywidualną terapię, jak również do wzięcia udziału w grupowych terapiach. Zawsze możecie liczyć na moje fachowe wsparcie, bowiem chce dla Was jak najlepiej.

Pomoc psychoterapeutyczna

Właśnie zmarł Wasz mąż lub żona? Spędziliście z nimi naprawę mnóstwo czasu i nagle pozostaliście sami. Nie macie się do kogo zwrócić. Wasze życie nagle stało się ogromnie puste. Odczuwacie wielki smutek i nie możecie sobie z tym poradzić. Albo czujecie, że macie kryzys. Praca, która zawsze sprawiała Wam tyle satysfakcji, zaczęła Was denerwować. Szef coraz więcej od was wymaga, a Wy nie umiecie sobie z tym poradzić. Ogarnia Was wielki kryzys i nie wiecie, jak sobie z tym poradzić.
Nazywam się Ewa Czernik i jako psychoterapeuta Łódź zapraszam Was na terapię. W wyżej wymienionych przypadkach bardzo ciężko sobie poradzić samemu, dlatego warto przyjść do mnie na rozmowę. Dzięki takim spotkaniom zdiagnozujemy problem, który może Was uwierać od środka. Pokażecie mi siebie, swoje życie na tyle, na ile będziecie tylko chcieli.
Na nic nie będę naciskać, ponieważ to Wasze zdrowie i Wasza psychika jest dla mnie najważniejsza. Mam nadzieje, że obdarzycie mnie swoim zaufaniem, jeżeli będziecie potrzebowali rozmowy. Jeśli szukają Państwo więcej informacji na temat mojej osoby bądź też oferty, zapraszam na stronę http://ewaczernik.pl/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409