Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i zapraszam Was do skorzystania z mojej fachowej wiedzy. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, który zaprasza Was do zapisywania się na indywidualną terapię, jak również do wzięcia udziału w grupowych terapiach. Zawsze możecie liczyć na moje fachowe wsparcie, bowiem chce dla Was jak najlepiej.

Sesje indywidualne

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób nie wie co zrobić z natłokiem myśli. Codziennie mają miejsce trudne wydarzenia oraz wypadki. Każdy z nas chciałby mieć kogoś na kogo może liczyć. Co zrobić jeśli wsparcie rodziny i przyjaciół nie pomaga lub nie jesteśmy w stanie się otworzyć? O pomoc należy się zgłosić do specjalisty, który pomoże nam w walce z własnymi barierami i trudną przeszłością.
Usługa jaką jest psychoterapia indywidualna Łódź, którą prowadzi Ewa Czernik poprowadzi Cię drogą ku lepszemu życiu. W trakcie terapii stworzy dla Ciebie miłą i swobodną atmosferę, w której będziesz mógł się otworzyć. Działanie odbędzie się w sposób krótkoterminowy, skoncentrowany na postępach. Dostaniesz pomoc w walce z własnymi słabościami oraz w dostosowaniu się do zmian w Twoim życiu jakie zaszły na skutek przykrych okoliczności.
Jeżeli chcesz rozwiązać problemy w związku, umów się na terapię par, gdzie będziesz mógł wraz ze swoją drugą połówką dojść do porozumienia pod okiem specjalisty, który oceni was indywidualnie i pomoże działać wspólnie w walce z przeciwnościami.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409