Katalog firm

For You

For You oferuje czapki na małe głowy. W naszym asortymencie znajdziecie produkty dla najmłodszych dzieci, dzięki czemu ich głowy będą doskonale osłonięte. Polecamy Wam zimowe czapki uszatki, smerfetki, wiązane czapki na głowę, dzięki czemu żadne dziecko szybko ich nie ściągnie. Zapraszamy do zakupów.

Czapki dziecięce

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo modne i stylowe czapki dziecięce na każdą porę roku. Na rynku odzieżowym działamy od 1976 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów, którzy często odwiedzają nasz sklep i polecają go swoim znajomym.
Specjalizujemy się w produkcji czapek dla dzieci i niemowląt. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dziecka. Możemy pochwalić się niezbędnymi certyfikatami, które są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Oprócz oryginalnych czapek zachęcamy do sprawdzenia naszych szalików, rękawiczek i chustek dla dzieci, które oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży i staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową o nowe produkty. Warto wspomnieć również i o tym, że prowadzimy nie tylko sprzedaż hurtową, ale również detaliczną. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56