Katalog firm

Intprojekt

Profesjonalne usługi z zakresu projektowania automatyki przemysłowej. Firma Intprojekt może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami projektowania bazującymi na kreatywności wykwalifikowanego personelu. Wszystkie projekty są dopasowane do konkretnych wymagań klientów krajowych i zagranicznych.

Projekty elektryczne

Jeżeli interesują Państwa porządne projekty elektryczne Łódź, ale niestety nie możecie nigdzie znaleźć żadnej rzetelnej firmy w przystępnej cenie, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę www i bardzo dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą. Możemy pochwalić się olbrzymim doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i polecają nasze projekty elektryczne swojej rodzinie i znajomym.
Nasze projekty mogą dotyczyć sieci, instalacji oraz różnorodnych urządzeń elektrycznych. Zatrudniamy najlepszych fachowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do klientów biznesowych.
Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji projektów elektrycznych nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo obejrzeć niektóre z naszych ostatnich realizacji.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...

Zarządca Piotr Michalski

Firma Adminitrator Łódź, której właścicielem jest licencjonowany zarządca nieruchomości Piotr Michalski, kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jej pracownicy spe...