Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Holownik TIR

Przedsiębiorstwo J&W Glob Service jest znaną oraz renomowaną firmą, która zajmuje się naprawą oraz serwisowaniem różnego rodzaju samochodów ciężarowych. W ofercie firmy można znaleźć zarówno mobilny serwis samochodów ciężarowych, jak i możliwość ich holowania do dowolnego miejsca wybranego przez klienta.
Dokładny zakres usług oferowanych przez przedsiębiorstwo zawarty jest na jego stronie internetowej, która znajduje się pod adresem https://www.naprawatir24.pl/. Firma J&W posiada nowoczesny holownik TIR, dzięki któremu możliwe jest świadczenie tego rodzaju usług na wysokim poziomie jakościowym. Firma funkcjonuje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które są przydatne w wykonywaniu tego rodzaju pracy.
Holowanie samochodów ciężarowych możliwe jest we wszystkich krajach Europy Zachodniej, takich jak Francja, Niemcy, Holandia, a nawet Belgia. Zawsze w razie potrzeby klienta.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...