Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Naprawa TIR Francja

Jedno z naszych najnowszych rozwiązań, które wprowadziliśmy z myślą o naszych klientach to naprawa TIR Francja. Działając w głównej mierze w dziedzinie ciężkiego transportu międzynarodowego, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną kwestią jest bezawaryjne, a co za tym idzie, bezpieczne i sprawne dostarczenie towaru do klienta.
Każda maszyna, w tym także i samochód, może ulec nagłej awarii w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego też, realizując naprawy samochodów TIR wielu wiodących marek, jak na ten przykład: Man, Volvo, Mercedes oraz Iveco, staramy się eliminować tego typu problemy. Działamy dwadzieścia cztery godziny na dobę, co pozwala na sprawne przeprowadzenie danych napraw w dowolnym miejscu na terenie całej Francji.
Dzięki udoskonalaniu naszych technologii warsztatowych, nasze usługi, świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a zapewniamy, iż uczynimy wszystko, aby problem, z którym Państwo zwrócicie się do nas, został rozwiązany w jak najkrótszym terminie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...

SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski oferuje Państwu kompeksową pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii pojazdu. Świadczymy pomoc zarówno dla samochodów osobowych jak również autobusów czy...