Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Naprawa TIR Francja

Jedno z naszych najnowszych rozwiązań, które wprowadziliśmy z myślą o naszych klientach to naprawa TIR Francja. Działając w głównej mierze w dziedzinie ciężkiego transportu międzynarodowego, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną kwestią jest bezawaryjne, a co za tym idzie, bezpieczne i sprawne dostarczenie towaru do klienta.
Każda maszyna, w tym także i samochód, może ulec nagłej awarii w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego też, realizując naprawy samochodów TIR wielu wiodących marek, jak na ten przykład: Man, Volvo, Mercedes oraz Iveco, staramy się eliminować tego typu problemy. Działamy dwadzieścia cztery godziny na dobę, co pozwala na sprawne przeprowadzenie danych napraw w dowolnym miejscu na terenie całej Francji.
Dzięki udoskonalaniu naszych technologii warsztatowych, nasze usługi, świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a zapewniamy, iż uczynimy wszystko, aby problem, z którym Państwo zwrócicie się do nas, został rozwiązany w jak najkrótszym terminie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...