Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Naprawa TIR Niemcy

Jako mobilny serwis samochodów ciężarowych stawiamy na skuteczność naszych działań. Każdego klienta i każdy przypadek traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby transport mógł być wykonany bez większych przeszkód. Z całą ofertą możesz zapoznać się na stronie https://www.naprawatir24.pl/
Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Nasi mobilni mechanicy są w stanie zdziałać cuda i pomóc w bardzo trudnych sytuacjach. Jest to możliwe dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Gwarantuje to naprawy na najwyższym europejskim poziomie. Nasza dbałość o skuteczność każdej przeprowadzonej naprawy jest kluczowym elementem potwierdzającym jak bardzo ważne jest dla nas misja, jaką mamy do spełnienia. Naprawa tir w Niemczech, jako kraju o najczęstszej ilości przejazdów jest dla nas chlebem powszednim.
Korzystając z wieloletniego doświadczenia i wypracowanych schematów jesteśmy w stanie dużo szybciej dotrzeć do uszkodzonej ciężarówki niż konkurencja. Żadna awaria nie jest nam obca, nasi wykształceni mechanicy sprostają każdej naprawie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...